Ben je op zoek naar een studio in Antwerpen? Gelegen in de residentie LUCIA, is deze studio ideaal voor zowel studenten als young professionals die op zoek zijn naar een moderne en gezellige plek om te wonen.
Deze studio is volledig bemeubeld en gerenoveerd in 2023. De bewoonbare oppervlakte van de kamer is 30,70m², wat genoeg ruimte biedt voor een individu of een koppel. De studio heeft een keuken en badkamer, en is bemeubeld met een bed, bureau, kast, zetel en eettafel.
De ligging van residentie LUCIA is ideaal voor studenten met zijn ligging vlakbij de AP Hogeschool en het Park Spoor Noord.
U bent van harte welkom voor een rondleiding. Een afspraak maken kan eenvoudig en snel via onze online agenda: https://booking.syushousing.be/?location=141
| Adres: | Viaduct-Dam 104/0332 Antwerpen |
| Residentie: | LUCIA |
| Referentie: | HA_2026_LUCIA_0332 |
| Huurprijs: | € 750/maand |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | 15/09/2026 |
| Huisdieren toegelaten: | Neen |
| Bewoonbare opp.: | 31 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2023 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Totale kosten: | € 150/maand |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Gemeubeld: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20201220-0001030486-RES-3 |
| EPC E-peil: | 98,00 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |