Ben je op zoek naar een studentenkamer in Leuven? Dan is deze bemeubelde kamer in residentie FRAUKE misschien wel iets voor jou! Gelegen in een complex-kamergebouw, biedt deze kamer alle comfort die je nodig hebt tijdens je studententijd.
De kamer is voorzien van alle nodige meubels, waaronder een bed, bureau, kast en stoel. Daarnaast is er ook een gemeenschappelijke keuken en ontspanningsruimte in het gebouw.
Residentie FRAUKE is gelegen in een levendige buurt in Leuven, dicht bij verschillende universiteitsgebouwen, winkels, restaurants en openbaar vervoer. Hierdoor ben je altijd dicht bij alles wat je nodig hebt.
| Adres: | Eugéne Gilbertstraat 5/0102 Leuven |
| Residentie: | FRAUKE |
| Referentie: | H_2026_FRAUKE_0102 |
| Huurprijs: | € 640/maand |
| Type: | Studentenkamer |
| Beschikbaar vanaf: | 15/09/2026 |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 16 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Totale kosten: | € 150/maand |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Gemeubeld: | Ja |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Verwarming: | CV-ketel |
| EPC Certificaat Nr.: | 20210910-0002462380-RES-1 |
| EPC E-peil: | 99,00 |
| EPC Geldig tot: | 10/09/2031 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |