Deze gezellige studio is ideaal voor een student die op zoek is naar een praktische en goed gelegen woonplek dicht bij het stadscentrum, campussen, winkels en openbaar vervoer.
Beschikbaar vanaf 1 september.
Interesse? Neem gerust contact op of plan een bezoek in!
| Adres: | Wandelingstraat 7/0101 Leuven |
| Residentie: | PROMENADE |
| Referentie: | H_2026_PROMENADE_0101 |
| Huurprijs: | € 780/maand |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | 1/09/2026 |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 26 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2018 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 70/maand |
| Kamers: | 1 |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Gemeubeld: | Ja |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Verwarming: | CV-ketel |
| EPC Certificaat Nr.: | 20180925-0002093760-1 |
| EPC E-peil: | 102,00 |
| EPC Geldig tot: | 25/09/2028 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |