De studentenkamer in residentie LUCIE is gelegen in een levendige buurt en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. In de directe omgeving vind je tal van winkels, restaurants. Bovendien bevindt de kamer zich op een korte afstand van de verschillende faculteiten en hogescholen, waardoor je snel en gemakkelijk naar je colleges kunt gaan.
De kamer is volledig bemeubeld en voorzien van alle nodige voorzieningen, waardoor je meteen kunt intrekken. Bovendien is er ook een gemeenschappelijke ruimte aanwezig waar je kan koken. Kortom, deze studentenkamer in Leuven biedt alles wat je nodig hebt voor een aangenaam verblijf tijdens je studie.
Ben je geïnteresseerd in deze kamer? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen. We helpen je graag verder om de perfecte studentenkamer in Leuven te vinden.
| Adres: | Gérard Vander lindenstraat 9/0404 Leuven |
| Residentie: | LUCIE |
| Referentie: | H_2026_LUCIE_0404 |
| Huurprijs: | € 645/maand |
| Type: | Studentenkamer |
| Beschikbaar vanaf: | 1/09/2026 |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 16 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 4 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Totale kosten: | € 150/maand |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Gemeubeld: | Ja |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Verwarming: | CV-ketel |
| EPC Certificaat Nr.: | 20180206-0001805083-2 |
| EPC E-peil: | 139,00 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |