Gezellige studio met koertje te huur in Leuven
Charmante studio van 36 m² te huur in de Wandelingenstraat in Leuven. De studio beschikt over een gezellig koertje en is ideaal voor een student, koppel of young professional die comfortabel wil wonen op een rustige maar centrale locatie.
Beschikbaar vanaf 1 september. Dankzij de vlotte ligging ben je dicht bij het centrum, winkels, openbaar vervoer en campussen.
Interesse? Neem gerust contact op of plan een bezoek in!
| Adres: | Wandelingstraat 7/0001 Leuven |
| Residentie: | PROMENADE |
| Referentie: | H_2026_PROMENADE_0001 |
| Huurprijs: | € 790/maand |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | 1/09/2026 |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 36 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2018 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 70/maand |
| Kamers: | 1 |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Tuin: | Ja |
| Gemeubeld: | Ja |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Verwarming: | CV-ketel |
| EPC Certificaat Nr.: | 20180925-0002093755-1 |
| EPC E-peil: | 134,00 |
| EPC Geldig tot: | 25/09/2028 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |