Deze volledig gerenoveerde stadswoning (bouwjaar 2019) kan u weldra bewonderen in RESIDENTIE VALKENOOG. De woning bestaat uit 2 verdiepingen en is volledig bemeubeld. Op het gelijkvloers kan u de ruime woonkamer met open keuken en berging terugvinden. Op de eerste verdieping vindt u dan een ruime slaapkamer terug en de badkamer. De absolute troef van dit huis is het rustig gelegen tuintje dat zich op een binnenplaats bevindt.!
| Adres: | Diestestraat 202/HUIS Leuven |
| Residentie: | VALKENOOG |
| Referentie: | H_2026_VALKENOOG-OPPENDORP-H1 |
| Huurprijs: | € 1.200/maand |
| Type: | Stadswoning |
| Beschikbaar vanaf: | 15/09/2026 |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 83 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2018 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 55/maand |
| Kamers: | 1 |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Gemeubeld: | Ja |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Verwarming: | CV-ketel |
| Kadastrale benaming: | H_2021_VALKENOOG_01 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20190913-0002195357-RES-1 |
| EPC E-peil: | 146,00 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |